wtorek, 27 sierpień 2019 09:01

Normandia: Rodzinne wakacje i dreszczyk emocji!

Rodzinnie w Normandii Rodzinnie w Normandii

Są kwestie, które wykluczasz, kiedy masz sytuację pod pełną kontrolą. Kiedy jednak nieco wymyka nam się z palców okazuje się, że w niektórych sytuacjach zachowujemy się zupełnie inaczej niż przypuszczaliśmy.

Skąd taka rozbieżność? Co może zdarzyć się na naszych rodzinnych wakacjach? Jak się okazuje, w obliczu ciekawego wyzwania możemy zaskoczyć się poziomem naszej rodzinnej kreatywności, determinacji i dobrej organizacji. Nasze logistyczne przygotowanie może naprawdę zapewnić nam ciekawe wakacje i masę wspomnień!

Co się wydarzy? Tego nie wie nikt, a już na pewno nie wiedziała o tym pewna rodzina, kiedy planowała swój wymarzony wyjazd na długo wyczekiwany urlop. Latem, ubiegłego roku, na statku WB Yeats przytrafiło się ogromne opóźnienie. Zaistniałe problemy były powiązane z nieoczekiwanymi zmianami trasy podróży. To ogromne utrudnienie dla wielu turystów.

Przystanek w Dublinie i prom do Normandii

Postanowiliśmy bawić się mimo niesprzyjających okoliczności i ostatecznie z wycieczki zebraliśmy kolekcję niezapomnianych wspomnień. Wyjazd rozpoczął się przyjazdem z Dublina do samego serca Cork. Następnie wybraliśmy się na 14 godzin wyprawy promem. Po przybyciu do portu promowego, zdecydowaliśmy na 2 i pół godziny jazdy osobówkami. Przyjechaliśmy do miejsca naszego wakacyjnego kurortu. Mieliśmy okazję się odświeżyć i zostać na noc. Co działo się później?

Zabawa w parku Peppa Pig

Ponownie ruszyliśmy w drogę! Nasze wakacje były bardzo emocjonujące i były związane również z wizytą w… Wielkiej Brytanii! Nie zapomnieliśmy o atrakcjach dla dzieci - pobyt w parku rozrywki Peppa Pig, odbył się jeszcze przed naszym wyjazdem do Walijskiego miasteczka. Po nocy udaliśmy się ponownie do Dublina. Ktoś może pomyśleć, że wycieczka była nudna. My nigdy nie bawiliśmy się lepiej! Odhaczamy kolejny klejnot na naszej podróżniczej mapie celów do realizacji.

Przygoda z Wikingami

Warto wiedzieć, że Normandia to region łąk i pięknych pól na północno-zachodniej Francji. To jedno z najbarwniejszych historycznie miast francuskich. Bez cienia wątpliwości warte zwiedzenia bez względu na to, ile jak do tej pory udało Ci się zobaczyć. Jego nazwa pochodzi od ludzi północy. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że jest związana z Wikingami.

Jesteście ciekawi dalszych przygód! Śledźcie nasze wpisy!

Ostatnio zmieniany wtorek, 22 październik 2019 12:04
Cookies policy
Skontaktuj się