środa, 09 październik 2019 17:07

Nie daj się złapać na nieuczciwe zagrania w trakcie rezerwacji hoteli i lotów !

Nieuczciwa rezerwacja hoteli i lotów Nieuczciwa rezerwacja hoteli i lotów

Serwisy związane z rezerwacją hoteli i lotów wciąż stosują niewłaściwe taktyki. Wprowadzają klientów w duży błąd. Co zrobić, aby nie paść jako ofiara ich sztuczek?

 

Witryny mogą zniekształcać wyniki, wskazywać oferty, które wykupiły płatny abonament, czy wykorzystywać techniki presji i zwabiać potencjalnych klientów fałszymi informacjami o domniemanych rabatach. Niestety, nie ma to nic wspólnego z satysfakcją z podróżowania i nie powinniśmy zgadzać się na tego typu zagrania z ich strony. Jak wynika z najświeższych informacji takie portale jak Expedia, Booking.com, czy Trivago zostało pozwane przez CMA za stosowanie nieuczciwych praktyk, które wprowadzają klientów błąd.

Sprawdź sprzedawców i sam zadzwoń do hotelu. Sprawdzaj opinie !

Witryny z rezerwacjami różnią się również w wyraźny sposób listami sponsorowanymi. Co mogę polecić Was aby nie dać się złapać na tego typu manewru? Po prostu zadzwonić do miejsca, w którym zamierzacie się zatrzymać i osobiście zapytać o wszystkie szczegóły. Dobrze wybierać miejsca, które zostały zrecenzowane przez innych turystów i zwyczajnie w świecie cieszą się dobrą opinią, a nie są tylko sztucznie promowane przez witryny. Porównujmy ceny na różnych portalach, sprawdźmy wiarygodność strony i nie szukajmy oszczędności tam, gdzie nie powinniśmy.

Nie daj się nabrać na zawyżone ceny !

Jeśli chcemy zapewnić sobie bezpieczeństwo i satysfakcjonującą podróż kierujmy się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Sama niejednokrotnie dałam się nabrać i nocowałam w miejscu, w którym cena za pobyt była znacząco zawyżona. Człowiek uczy się na błędach, a jeśli możemy nauczyć się na błędach kogoś innego, to poszukiwanie odpowiedniego miejsca wyjazdu i wypoczynku jest jednym z nich. Dobrego wypoczynku życzę wszystkim, którzy obecnie stoją przed wyborem odpowiedniego miejsca. Tak naprawdę liczy się Twoje nastawienie i chęć znalezienia w prostych rzeczach magii. Każde miejsce, nawet oddalone od naszej miejscowości kilkaset kilometrów może okazać się wartościowym celem podróży.

Teraz pora na kolejne klejnoty w moim zestawieniu. Może zastanawiacie się czy mam czas i chęci na ciągłe podróżowanie. Odpowiedź jest prosta! Zawsze kiedy spełniamy swoje marzenia jesteśmy w stanie wyciągnąć z naszej codzienności znacznie więcej radości i satysfakcji. Dla mnie odpowiedź jest oczywista! Będę podróżować do końca swoich dni, bo klejnoty jakie udaje mi się odszukać są tego warte.

Ostatnio zmieniany niedziela, 13 październik 2019 06:48
Cookies policy
Skontaktuj się