wtorek, 12 marzec 2019 13:59

Czy postawa anty-Instagram to odważna decyzja? Odłóż telefon !

Postawa anty-Instagram Postawa anty-Instagram

W Wiedniu ogromną popularność zyskuje podstawa przeciwko działaniom Instagrama. W dwudziestym pierwszym wieku to bardzo śmiała i szalenie odważna decyzja. Media społecznościowe są wśród nas i stanowią nieodłączny element życia również w trakcie podróży. Jak zatem można się nim sprzeciwiać? Okazuje się, że bardzo łatwo znaleźć wiarygodne dowody, które słusznie zostają w tej sprawie wykorzystywane.

Wiedeńska Izba Turystyczna: Odłóż telefon jak zwiedzasz Wiedeń !

Jak wynika z danych, średnio co dwie minuty robimy taką ilość zdjęć, jaka została wykonana w trakcie całego XIX wieku. Czy rzeczywiście obecność mediów społecznościowych pomaga nam w kolekcjonowaniu wspomnień? A może jest wręcz przeciwnie i przez naszą działalność chociażby na Instagramie dużo tracimy? Warto się nad tym zastanowić.

Wiedeńska Izba Turystyczna nie zwalnia tempa. Fakt ten został potwierdzony chociażby przez kampanię marketingową. Mowa o ich nowym dziecku, jakim jest Unhashtag Vienna. Zmierzają do tego, aby turyści odkładali telefony w trakcie podziwiania Wiednia. Jeśli chcesz zapamiętać swoje wakacje, to przestań robić zdjęcia, bo najważniejsze chwile uciekają Ci przez palce.

Korzystaj z życia w 100 % i spędź czas z rodziną

Jakie jest moje stanowisko w tej sprawie? Absolutnie zgodzę się z Wiedeńską Izbą Turystyczną. Dlaczego tak uważam? Zdaje sobie sprawę, że taka opinia mogła zaskoczyć większość z Was. W końcu od dawna udzielam się w mediach społecznościowych. Istnieje jednak subtelna różnica między wykonaniem jednego, dobrego kadru, a robieniem zdjęć na okrągło, wszędzie tam gdzie tylko się znajdziemy, a raczej nas zaprowadzą bo będziemy tak zajęci swoim telefonem. Najwyższa pora z tym skończył moi drodzy i wszyscy propagatorzy kampanii marketingowej mają sto procent racji!

Mamy tylko jedno życie i to co pokazujemy w mediach społecznościowych powinno być jedynie wycinkiem. Nikt naszego życia nam nie zwróci, ani polubienia, ani ilość obserwujących, czy barterowe współpracę z firmami, które chcą żebyśmy wykorzystali swoje zasięgu i zareklamowali ich produkt. Zarówno będąc w miejscu, takim jak Wiedeń, jak i każdym innym malowniczym na ziemi spędzajcie czas z bliskimi. Nie pozwólcie sobie na to, aby kolejne wolne chwile przeciekały Wam przez palce!
listy wiader Instagram może zmienić życie.

Zobacz mape Wiednia

Ostatnio zmieniany środa, 19 czerwiec 2019 16:59
Cookies policy
Skontaktuj się