wtorek, 30 maj 2023 11:36

Laweta Słubice – dla kogo przeznaczone są usługi lawety?

Laweta Słubice Laweta Słubice mat. prasowe

Problemy z samochodem spowodowane przez usterki, awarie i wypadki w trasie oznaczają konieczność sprawnego usunięcia ich skutków. Usługi, dzięki którym dostępna jest pełna obsługa zdarzeń drogowych oferuje pomoc drogowa – doświadczeni specjaliści zabezpieczają miejsce zdarzenia skupiając się na przywróceniu sprawności uszkodzonego pojazdu. Co dzieje się, gdy doraźna naprawa nie jest możliwa? Sprawdź, kiedy mogą przydać ci się usługi pomocy drogowej.

Pomoc drogowa, która wspiera kierowców

Pomoc drogowa to specjalistyczny sprzęt i doświadczeni pracownicy, którzy działają przez całą dobę trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku zapewniając wsparcie w trasie tam, gdzie doszło do niespodziewanych zdarzeń drogowych. Usługi pomocy drogowej przybierają różne formy – w zależności od okoliczności zdarzenia jest to laweta Słubice lub doraźne naprawy na miejscu.

Firma obsługuje drobne usterki i poważne awarie, niegroźne stłuczki i wypadki, gwarantując wsparcie w trasie bez względu na stan pojazdu. Oferowane usługi pozwalają też uporać się z mniej poważnymi, ale wciąż dokuczliwymi sytuacjami, które mogą znacznie opóźnić podróż samochodem – to na przykład brak paliwa, przepalona żarówka lub rozładowany akumulator.

Na czym polegają usługi lawety?

Laweta przeznaczona jest do transportu pojazdów, które nie powinny pojawić się na drogach. Zazwyczaj jest to rozwiązanie wybierane, gdy naprawa na miejscu zdarzenia zawiedzie lub uszkodzenia są zbyt poważne, aby uniknąć interwencji mechanika albo złomowania. W takiej sytuacji za usuwanie skutków zdarzenia odpowiada właśnie specjalistyczny środek transportu, który jako jedyny pozwala na bezpieczny i zgodny z przepisami przewóz.

Usługi lawety polegają na przetransportowaniu niesprawnego auta z miejsca zdarzenia w inne dowolnie wybrane miejsce. Może to być na przykład lokalny warsztat, zaufany mechanik, pobliski parking.

Laweta Słubice – kto z niej skorzysta?

W trasie twoje auto dopadła awaria? Byłeś uczestnikiem wypadku? A może po prostu zabrakło paliwa? Pomoc drogowa z https://laweta-slubice.com.pl/oferta/pomoc-drogowa-hannover/ zapewnia wsparcie w każdym z tych przypadków – możesz liczyć na naprawy lub transport lawetą mając pewność, że profesjonalne usuwanie skutków zdarzeń drogowych pomoże szybko uporać się z konsekwencjami przykrego zdarzenia.

Usługi pomocy drogowej i lawety dostępne są dla samochodów prywatnych i służbowych. Może to być auto powypadkowe, uszkodzone lub poleasingowe – jeśli rozruch silnika nie wchodzi w grę, laweta Słubice umożliwia zgodny z przepisami transport każdego pojazdu o odpowiednich gabarytach. W ten sposób przewieziesz nie tylko samochód osobowy czy dostawczy, ale również przyczepy kempingowe i kampery, quady, wózki widłowe, motocykle i niektóre maszyny rolnicze.

Co ważne, usługi lawetą pozwalają na bezpieczny przewóz pojazdów, które nie mogą samodzielnie wyruszyć w trasę, a więc także samochodów bez ważnego przeglądu technicznego i pojazdów zabytkowych.

Ostatnio zmieniany wtorek, 30 maj 2023 11:50
Cookies policy
Skontaktuj się