Prokuratura Rejonowa w Miastku rozpoczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku drogowego, który miał miejsce w ubiegłą niedzielę. W wyniku zderzenia dwóch samochodów zginęła niespełna 9-letnia dziewczynka, a cztery osoby, w tym 2,5-letnie dziecko, zostały ranne i przebywają w szpitalu.

Zbliża się przebudowa drogi wojewódzkiej 221, która połączy Gdańsk z Kościerzyną. Projektem inwestycji objęty jest odcinek pomiędzy Przywidzem a Kościerzyną. Oprócz poprawy infrastruktury drogowej, planowane są także kontrowersyjne wycinki blisko czterech tysięcy drzew.

Ciało 36-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłoszono na początku tego tygodnia, zostało odnalezione w wodach Zatoki Gdańskiej. Policja potwierdza, że nie ma śladów udziału osób trzecich w zdarzeniu.

czwartek, 11 lipiec 2024 14:34

Pożar na Wawelskiej w Gdańsku

Wiata śmietnikowa i cztery samochody spłonęły w nocnym pożarze przy ul. Wawelskiej w Gdańsku. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych, ale straty są znaczne. Mieszkańcy okolicy próbowali ratować swoje samochody.

W środę rano przed gdańskim komisariatem doszło do nietypowej sytuacji. Policjanci zwrócili uwagę na 41-letniego mężczyznę, który robił sobie zdjęcie telefonem komórkowym. Po krótkiej rozmowie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.

Trzydniowe rekolekcje ewangelizacyjne w Gdańsku, które odbędą się 12-14 lipca, poprowadzi ks. John Bashobora. To duchowny-charyzmatyk, który przyciąga tłumy, ale budzi także kontrowersje, m.in. relacjami z rzekomych wskrzeszeń, do których miał się przyczynić.

Strona 1 z 12
Cookies policy
Skontaktuj się