Nike, globalny lider w dziedzinie sportowego stylu życia, oferuje szeroką gamę odzieży, obuwia i akcesoriów, które odpowiadają potrzebom zarówno profesjonalnych sportowców, jak i amatorów aktywności fizycznej. W Polsce, gdzie sport i aktywność fizyczna są coraz bardziej popularne, znalezienie atrakcyjnych ofert i kodów rabatowych Nike na stronie Dziennika może przynieść znaczące oszczędności dla miłośników sportu.

poniedziałek, 03 październik 2022 10:15

Moda na drewniane podłogi typu wood flooring

Od jakiegoś czasu obserwujemy modę na wyposażanie mieszkań w stylu retro. Coraz częściej inspirujemy się minionymi epokami i otaczamy się meblami i wyposażeniem, które swoją świetność przeżywały w czasach młodości naszych babć czy wręcz praprababć. Niektórzy sięgają nawet dalej, szukając inspiracji w epoce baroku.

środa, 21 wrzesień 2022 10:14

Nowoczesna moda plażowa

Polacy są coraz bardziej aktywni sportowo i potwierdzają to zarówno zestawienia statystyczne, jak i zwykłe udanie się na plażę, gdzie prócz leżących na piasku turystów spotkać można ludzi grających w siatkówkę plażową, ćwiczących jogging, jogę, a często też sporty wodne, takie jak: kitesurfing czy windsurfing.

Cookies policy
Skontaktuj się