niedziela, 29 lipiec 2018 09:55

Luksusowa podróż jachtem Acciona moim spojrzeniem!

Luksusowa podróż jachtem Acciona Luksusowa podróż jachtem Acciona

W swoim życiu byłam już w wielu miejscach. Dużo osób, boi się podróży ze względu na panujące warunki. Ja osobiście mogę jednogłośnie powiedzieć, że najbardziej podobają mi się miejsca najmniej odkryte przez człowieka! Być może to dziwne, ale prawdziwe klejnoty znajdowałam w lokalizacjach, które nie należą do najbardziej popularnych i najchętniej odwiedzanych przez człowieka. Tutaj nasuwa się pytanie, czy rzeczywiście troszczymy się o planetę i jej zasoby naturalne? Może to z nami jest coś nie tak? Sama nie wiem.

Tak czy siak, człowiek czasem potrzebuje zmian. Wiecie, każdy czasem lubi wyjść ze swojego buszu bez względu na to, czy to sterty papierów i dokumentacji, czy prawdziwa, dzika dżungla.

Ekskluzywny, luksusowy jacht Acciona

Zgodziłam się na propozycję chłopaka i wybraliśmy się tak dla odmiany w luksusową podróż. W tym tygodniu byliśmy na szalonym i zwariowanym, blisko 575-metrowym super-jachcie Acciona. Nie ma lepszego miejsca (oczywiście w kwestii tych bardziej ekskluzywnych i luksusowych). Właśnie to lubię w swojej pasji najbardziej. Jako podróżnik możesz poznać całą paletę barw życia. Kiedy chcesz żyć w zgodzie z naturą, za cel obierasz sobie miejsce mniej zaludnione. Kiedy z kolei chcesz odpocząć od potężnej aktywności fizycznej i udać się w luksusowy rejs, wynajmujesz miejsce na super-jachcie i będąc gościem tak luksusowego miejsca nie musisz się o nic martwić. 

Podróż jachtem Acciona to nie tylko kwestia marzeń

Podróż jachtem była czymś niezwykłym. Na pewno to jeden z najważniejszych klejnotów, jakie w ostatnim miesiącu, kwartale, a nawet roku dołączyły do mojego klasera wspomnień. Ten jacht, na którym przeżyliśmy wspaniałe chwile ma również mniejszy, osobisty jacht satelitarny. Aż trudno w to uwierzyć, prawda? Większość normalnych śmiertelników nie będzie miała okazji na podróż Acciona, doskonale zdaję sobie sprawę. Jeśli jednak tego typu podróż od dawna pozostaje obiektem Twoich marzeń, co jeszcze hamuje Cię przed tym, aby podjąć działanie? Czeka na Ciebie słoneczna Tajlandia i jej przyroda lub nawet festiwal filmowy w Cannes.  Pokonaj swoją wewnętrzną bestię w postaci życiowego lenia i dopnij swego! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej magicznej i pełnej wrażeń podróży, możesz do mnie napisać lub poczekać na kolejny wpis!

Ostatnio zmieniany środa, 19 czerwiec 2019 16:58
Cookies policy
Skontaktuj się