poniedziałek, 14 styczeń 2019 14:52

Lexus i jego luksusowy jacht!

Lexus i jego luksusowy jacht Lexus i jego luksusowy jacht

Tej nowiny nie mogło zabraknąć na moim blogu. Jak się bowiem okazuje, zarówno w turystycznej, jak i motoryzacyjnej branży są pewne wspólne elementy. Tylko spójrz na jacht Lexusa. Czyż nie prezentuje się zjawiskowo? Obecnie Lexus zdecydował się na odważny krok w kierunku rozwoju. Rozpoczyna wchodzenie na rynek, cieszący się wzrostem popularności. Mowa oczywiście o branży jachtów. Jego propozycja to ultraluksusowy, świetnie wyglądający jacht o łącznej długości 65 stóp. Do sprzedaży trafi już w 2019 roku w Stanach Zjednoczonych i wielu kolekcjonerów jachtów już ostrzy sobie na niego zęby.

Jacht stworzony przez Marquis-Larson Boat Group

Ten cieszący się ogromną popularnością sprzęt został stworzony przez Marquis-Larson Boat Group. Bardzo ciekawym zjawiskiem jest fakt, że pierwszy w historii jacht Lexusa ma belkę o łącznej długości, która wynosi około 18,8 stóp. Może poszczycić się również posiadaniem standardowej mocy 1800 KM.

W środku, znajdziesz trzy kabiny, z prywatnymi łazienkami, dostosowane do potrzeb i wymagań kwatery dla załogi, a także główny pokład otoczony oknami. Lexus w formie jachtu to charakterystyczne mocne i wyraziste łuki, z widocznym, zakrzywionym akcentem pokładowym. Cena dla jachtu wciąż nie została ogłoszona.

Podróż poślubna na jachcie

Kiedy tak opowiadam Wam o nowym Lexusie w mojej pamięci rozbrzmiewa moja podróż poślubna. Wraz z mężem udaliśmy się właśnie na podróż jednym z luksusowych jachtów. Oczywiście, z pewnością nie mógłby zostać on porównany z nowoczesnym Lexusem jednak dla nas pozostawał w pełni wystarczający. Z podróży poślubnej wyciągnęłam jednak bardzo ważną lekcję. Nieważne jak podróżujesz i co zwiedzasz, a także z czego słyniesz. Jeśli wszystko to zrobisz sam, sukces ani trochę nie będzie Cię cieszył, czy satysfakcjonował. Choć możliwości zapierają dech w piersiach, najważniejszy widok to radość Twoich bliskich i wspólnie spędzony czas. Kiedy zmienisz swoje podejście właśnie na takie to każda podróż będzie wyjątkowa.
A co wy sądzicie o tym rozwiązaniu? Czy rzeczywiście Waszym zdaniem to alternatywa godna wydatków? Czy jachty w ogóle Wam się podobają? Zobacz także moją przygodę na jachcie Acciona.

Ostatnio zmieniany środa, 19 czerwiec 2019 17:03
Cookies policy
Skontaktuj się