środa, 17 kwiecień 2019 09:46

Czy festiwal filmowy w Cannes 2019 ma się czego obawiać?

Festiwal filmowy w Cannes 2019 Festiwal filmowy w Cannes 2019

Nie tak dawno, bo w zeszłym miesiącu, byliśmy świadkami przypuszczeń, które jednoznacznie były związane z festiwalem filmowym w Cannes oraz jego poziomem w 2019 roku. Niektórzy z krytyków mówili nawet, że tegoroczne wydarzenie będzie jednym z najbardziej sennych festiwali, jakie odbywały się od lat. Na szczęście, na odpowiedź nie należało długo czekać!

Gwiazdorska obsada gości w Cannes

Zarządzające osoby, dodały premierową produkcję Eltona Johna “Rocketman” oraz “Once Upon a Time in Hollywood” samego Quentina Tarantino. Ja osobiście nie mogę mieć zatem najmniejszych wątpliwości, że festiwal przez gwiazdorską obsadę został już uratowany. Miałam nie tak dawno przyjemność podziwiać w sezonie w Cannes najbogatsze dorobki milionerów i multimilionerów w postaci jachtów. Stacjonują one na Riwierze Francuskiej, od Antibes po Monako. Wiele w nich jest również przy samym Starym Porcie w Cannes o wielkiej historii i jeszcze barwniejszej duszy.

Atrakcje festiwalu filmowego w Cannes

To jedno z najbardziej romantycznych i niezwykłych miejsc, w których miałam okazję się znaleźć! Jestem pod ogromnym wrażeniem samego filmowego festiwalu w Cannes, jego poziomu, a także pozostałych atrakcji. Aktualnie znajduję się ponownie na południu Francji, zgadnijcie dlaczego i po co ;-) Tak, z pewnością zdajecie sobie sprawę, że prawdziwi klejnot, kiedy raz wpadnie nam w oczy trudno odmówić sobie jego kolejnego zobaczenia. Tak było również w moim przypadku i zdecydowałam się na podziwianie filmowego festiwalu w Cannes wraz z całą okazałością bezpośrednio z samego jego serca. Będę Waszym reporterem i z pewnością niebawem przedstawię Wam dalszą relację. To miejsce jest po prostu wyborne i zasługuje na popularność!

Nie musicie się obawiać, jeśli obecnie nie możecie sobie pozwolić na wyjazd do Cannes. Ja zrobię za Was wszystkie notatki, stworzę ciekawą fotorelację. Może ktoś z Was chciałby otrzymać ode mnie pamiątkę z tego miejsca? Piszcie, komentujcie i zadawajcie mi pytania! Jeśli tylko będę w stanie i będę mogła znaleźć odpowiedź, to udzielę swojej opinii zarówno w tych prostszych, jak i trudniejszych kwestiach. Nie wiesz jak zacząć swoją przygodę z podróżowaniem? Po prostu zacząć… a później? Później to już samo przyjdzie!

Mapa Cannes

Ostatnio zmieniany środa, 19 czerwiec 2019 16:57
Cookies policy
Skontaktuj się