wtorek, 27 sierpień 2019 11:43

Relacja z samego serca Villages Nature Paris część IV i… być może nie ostatnia!

Villages Nature Paris - minigolf Villages Nature Paris - minigolf

Mam nadzieję, że moja długa opowieść jak do tej pory Was nie znudziła.

Ale Villages Nature Paris, nawet jeśli nie do końca mogę opisać to słowami to miejsce godne odwiedzenia przez każdego z nas!

Ekologiczny ośrodek wypoczynkowy pod Paryżem

 Villages Nature Paris

Villages Nature Paris

Co zwróciło również moją uwagę? Ośrodek jest w pełni ekologicznym, dbającym o środowisko naturalne miejsce. Nasi rodacy powinni uczyć się od pracowników i gości, jak dbać o ekologię! Boisz się co z bagażami i transportem samego siebie do miejsca docelowego? Obsługa Villages Nature Paris dba również o przewóz i odebranie swoich gości. Kochasz jeść na mieście? Nie możesz doczekać się pizzy, a może dań z kuchni francuskiej? A co jeśli jesteś na specjalnej diecie i wolisz ugotować sobie wszystko sam? Zarówno pierwsza, jak i druga wersja w Villages Nature Paris jest możliwa!

Villages Nature Paris - warto się wybrać?

Zastanawiasz się, czy podróż w te rejony wiąże się z jakimikolwiek minusami? Tak, jest ich parę, ale kto by się nimi przejmował. Tak naprawdę każde rozwiązanie, nawet te najbardziej magiczne ma zarówno plusy, jak i minusy. Personel ma na swojej głowie czasem zbyt dużo spraw, aby wszystko ogarnąć. Niemniej jednak, magia tego miejsca jest w stanie obronić się sama.

Villages Nature Paris - ile to kosztuje

Cena za pobyt uplasowała się bardzo korzystnie i najbardziej doceniamy to, że był to naprawdę magiczny i wyjątkowy czas spędzony we dwie, tylko matka i córka. Teraz już wiemy, że najchętniej zamieszkalibyśmy tam na stałe. Niestety, musimy wracać do swoich codziennych obowiązków. Podróż i relację z Villages Nature Paris uważamy za zakończoną. Nadszedł czas na pracę i aktywność na miejscu. Już planujemy dalsze podróże.

Wakacyjne plany

A Wy dokąd wybieracie się w tym roku? Macie jakieś pomysły w jaki sposób spędzacie swój czas, czy decydujecie się na spontaniczne rozwiązania? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi sposobami na wolny czas w rodzinnym gronie. Najwyższa pora zorganizować wyjazd również z naszymi chłopakami (moim mężem i synkiem, którzy na czas naszej nieobecności i pobytu w Villages Nature Paris byli zaangażowanie w zaplanowany przez nich remont pokoju Michała).

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 sierpień 2019 12:33
Cookies policy
Skontaktuj się