wtorek, 14 maj 2019 10:58

Odkryj z nami Villages Nature Paris częśc I

Villages Nature Paris Villages Nature Paris

W Twoim życiu wiecznie trwają stresujące sytuację? Nie masz sposobu na to, aby odciąć się od pojawiających się na każdym kroku kłopotów?

Chcesz używać życia w pełnym tego słowa znaczeniu? Doskonale się składa! Miejsca takie jak Villages Nature Paris to miejsce godne zainteresowania każdego z nas. Ja wraz z córką udaliśmy się do niego niedługo po otwarciu zaraz w listopadzie zeszłego roku. (Jego otwarcie dla niewtajemniczonych miało miejsce w październiku).

Odpoczynek w Villages Nature Paris

Czym jest Villages Nature Paris? To przede wszystkim miejsce w którym możesz naprawdę odpocząć! Stres tutaj nie istnieje? Nawet jeśli masz wiele spraw na głowie, to musisz znaleźć balans w swoim życiu. I to właśnie miejsce takie jak Villages Nature Paris pomoże Ci je znaleźć bez cienia wątpliwości! Ale jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto tutaj zawitać odpowiedź jest prosta! Villages Nature Paris to nowe przygody. Ten ośrodek wypoczynkowy współpracuje z firmami takimi jak Disneyland Paris oraz Center Parcs w Europie. Znajduje się 40 kilometrów od Paryża. Niewielka odległość od serca Francji nie może Was zmylić. Tutaj nie ma mowy o miejskich zgiełku czy szybkim życiu. Tutaj jest czas na relaks, beztroskę i zabawę. Możecie wyobrazić sobie lepsze miejsce?

Villages Nature Paris 

Piękno francuskiej natury

Nie mogłam doczekać się aż opowiem Wam o unoszącym się w terenie zapachu rozmarynu i śpiewie ptaków. Nie mogę obejść się również bez przekazania Wam historii o tym, jak ja sama zostałam zauroczona pięknej ogrodnictwa. U siebie w domu trudności sprawiało mi koszenie trawy, a tutaj wszystko jest takie piękne i magiczne. Choć moja córka również nie była przykładem na dobre zaangażowanie w pracach ogrodowych, sama wspomniała, że kiedy tylko wrócimy do domu zabieramy się za nasz skrawek ziemi.

Bajkowe wspominienia po wizycie we Francji

Każdy ma jakieś wspomnienia z dzieciństwa. Mi dzięki wizycie w Villages Nature Paris przypomniały się najpiękniejsze chwilę w trakcie wakacyjnych wyjazdów do dziadków na wieś. Obecność zwierząt gospodarskich naprawdę robi ogromną różnicę! Życie tutaj to bajka! Jest tyle elementów o których chcę Wam opowiedzieć!

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 sierpień 2019 11:41
Cookies policy
Skontaktuj się