czwartek, 01 sierpień 2019 10:23

Francuska przygoda w samym środku lasu część III

Villages Nature Paris Villages Nature Paris

To jeszcze nie koniec! Wciąż zachwyt miejscem, jakie zobaczyłam trwa. Warto jednak, mimo tego, że dużo osób mówi po angielsku, przygotować sobie kilka, chociażby podstawowych zwrotów po francusku.

Zawsze dowiemy się czegoś nowego, prawda?

Francuska przygoda

Mojej córce Oliwce bardzo spodobał się język francuski. Planuje zapisać się w nowym roku szkolnym na zajęcia z francuskiego. Kto wie, może właśnie dzięki podróży do Villages Nature Paris odkryła swoje nowe hobby? Moja mała poliglotka! Jestem bardzo dumna!

Villages Nature Paris 

Jakie są moje osobiste refleksje na temat wyjazdu? W zasadzie mam ich sporo. Przede wszystkim zrozumiałam, że żadna bariera nie jest po to, by nas ograniczać. To tylko kolejne wyzwanie, które musimy pokonać. W Villages Nature Paris słowo niemożliwe nie istnieje. I bardzo mi się to spodobało! Wiecie dlaczego? W trakcie wykonywania codziennych obowiązków tyle razy słyszymy “to niemożliwe”, “nie uda się”, “tego nie da rady zrobić”. Takie opinie tłumią nasz potencjał, podczas gdy jesteśmy przecież stworzeni do naprawdę dużych rzeczy.

Czy podróże kształcą i rozwijają? Tak, na pewno. Doskonałym przykładem jest chociażby postawa mojej córki, która dzięki naszej wizycie w Villages Nature Paris zacznie się uczyć nowych rzeczy, w tym wypadku będzie to język francuski. Gdyby powiedziała jej formułę ”to nie może się udać” jak potoczyłyby się losy jej nauki? Nie wiem, na szczęście, wyjazd nauczył mnie, że niemożliwe to tylko to, co uważamy za nierealne!

Wakacyjna aplikacja

Warto na miejscu zaopatrzyć się o cudowną aplikację Villages Nature Paris. Dzięki niej, nie ominiesz żadnej atrakcji. Na swoim telefonie zaplanujesz wszystkie aktywności, sprawdzisz co warto zobaczyć w trakcie pobytu. Brzmi świetnie, prawda? A to tylko niektóre udogodnienia na jakie możesz liczyć na miejscu.

Noclegi we Francji samym środku lasu

Villages Nature Paris 

Villages Nature Paris 

W kwestii zakwaterowania również uznaliśmy, że Villages Nature Paris to prawdziwy klejnot. Stylowe, samoobsługowe apartamenty w samym środku lasu. Czujecie ten klimat? Mamy nadzieję, że nasze opowieści zachęcają Was do tego, aby osobiście sprawdzić to miejsce. W Villages Nature Paris znajdziesz również coś co połechce Twoje podniebienie. Jesteś kawoszem? A może uwielbiasz świeże pieczywo i ciepłe śniadanie w połączeniu z cudownym widokiem? Doskonale się składa!

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 sierpień 2019 11:43
Cookies policy
Skontaktuj się