środa, 12 czerwiec 2019 11:11

Wodna zabawa z Villages Nature Paris część II

Villages Nature Paris Villages Nature Paris

Jak już wspomniałam w ostatnim wpisie o Villages Nature Paris, to prawdziwy klejnot na mojej turystycznej mapie znalezisk na całym świecie.

Nigdzie nie czułam się lepiej. Tutaj po prostu żyje się inaczej, a czas nie istnieje! Chociaż lubię swoją pracę i zabieganą codzienność, jestem wdzięczna mojej córce Oliwi, że zdecydowaliśmy się na ten wyjazd. Chociaż nie było łatwo mnie przekonać…

Rodzinna celebracja pod Paryżem

Wspomnienia z mojego dzieciństwa właśnie w Villages Nature Park odżyły. Atmosfera jaka panuje w tym miejscu sprzyja po prostu radości i szczęściu! Bardzo cieszę się, że dane było mi poznać tamtejsze obyczaje, lokalną kuchnię i wszystkie atrakcje, jakie przygotowała dla nas matka natura w swoim wiejskim wydaniu!

Nie mogę odnaleźć się po powrocie. Straciłam tam poczucie czasu, bo płynie tam naprawdę wolno i daje potrzebny czas do przemyśleń. Lekcje jakie wyciągnęłam z refleksji w Villages Nature Park zostaną ze mną na zawsze.

Aqualagon - mokra zabawa we Francji nie tylko dla najmłodszych

Ja i Oliwia zrozumiałyśmy, że niepotrzebne do szczęścia są nam media społecznościowe, czy internet. Nasza radość ukryta jest w prostych gestach i prostocie. Co było największą atrakcją? Bez względu na fakt, jaki rodzaj preferujesz, na pewno zachwycisz się Aqualagonem. To miejsce uznawane za jeden z największych w Europie parków wodnych. To ile atrakcji mieliśmy do swojej wyłącznej dyspozycji pozostaje naprawdę imponujące. Jeśli szukasz relaksu związanego z wodnymi atrakcjami, to najlepiej będzie udać się do tego wodnego parku bardzo wcześnie rano. W ten sposób unikniesz niepożądanych kolejek i tłumów dzieci.

Villages Nature Paris- Aqualagon

Powtórka z lekcji angielskiego

Bariera językowa? Gdzie jak nie w Villages Nature Paris dogadasz się z każdym pracowników bez najmniejszego problemu. Wiele osób, które są tam na stałe dobrze władają językiem angielskim. W dodatku każdej wizycie przyświeca jeden cel - dobre samopoczucie, dlatego bez obaw dogadasz się z każdym!

Znowu muszę uciekać do pracy i obowiązków, ale obiecuję, że jeszcze wrócę do Was z dawką świeżych wiadomości z mojej wspólnej wyprawy wraz z córką do Villages Nature Park. Póki co, trzymajcie się ciepło!

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 sierpień 2019 12:00
Cookies policy
Skontaktuj się