wtorek, 22 październik 2019 11:54

Cyberpunk 2077 wymiata – świat komputerów i opis gry

Cyberpunk 2077 opis gry Cyberpunk 2077 opis gry

Słyszeliście, że Cyberpunk ostatnio wymiata i ogólnie kosmos? Dlatego kilka słów poświecę, bo to Polskie:) Keanu Reeves, to kanadyjski aktor i reżyser znany między innymi z odegrania głównej roli w wybitnej produkcji „Matrix” oraz wcielania się w postać płatnego mordercy, Johna Wicka. Ostatnio świat obiegła informacja, że udzielił swojego wizerunku w najnowszym projekcie studia CD Project RED. Jedna z najgłośniejszych premier w świecie gier komputerowych, została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku.


Cyberpunk 2077 ma być fabularną grą akcji, której realia osadzone zostały w dystopijnym, przepełnionym przemocą Night City. Już na wiele miesięcy przed premierą, gra wzbudza ogromne emocje, ponieważ publikowane zapowiedzi, zwiastują, iż będzie to bezdyskusyjna rewolucja na rynku.


Realizm postaci


Keanu Reeves podkreśla, że główną zaletą gry jest możliwość decydowania, kim ma być nasza postać. Twórcy umożliwiają graczowi określenie zarówno wyglądu, jak i zachowania . Realizm wzmaga możliwość nadania wirtualnej postaci dowolnych cech charakteru oraz sposobu myślenia. Gracz ma pełną kontrolę nad podejmowanymi decyzjami i tym, jak wygląda konkretna rozgrywka. Dostępnych wyborów jest tak dużo, że kolejne rundy będą miały szansę znacząco różnić się od poprzednich. Każda otaczająca naszego bohatera postać będzie miała istotne znaczenie dla przebiegu rozgrywki i wpływać na los naszej jednostki.


Wymagania sprzętowe


Główną koncepcją produkcji, było stworzenie wielopoziomowego świata, który może być w dowolny sposób odkrywany w trakcie gry. Mimo tak rozbudowanej cyberprzestrzeni, pięknej grafiki oraz wykorzystania najnowszych technologii, Cyberpunk 2077 nie wymaga zakupu specjalistyczno gamerskiego sprzętu. Według danych producentów, będzie działać bez zakłóceń na oprogramowaniu Microsoft Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zobacz youtube video z Cyberpunka - trailer


Niewątpliwie w świecie gier komputerowych Cyberpunk 2077 jest najbardziej oczekiwaną premierą 2020 roku. Promowana nazwiskiem Keanu Reevesa produkcja zachwyci nas niezwykłym designem oraz innowacyjną fabułą.

 

Cookies policy
Skontaktuj się