środa, 29 maj 2019 09:36

Emocjonujące rozgrywki Ligi Mistrzów w trakcie podróży do Madrytu? Ze mną to możliwe!

Liga Mistrzów w trakcie podróży do Madrytu Liga Mistrzów w trakcie podróży do Madrytu

Wiecie jak to jest. Kiedy zaczęłam podróże z moim chłopakiem, on zawsze chciał udać się w takie miejsca, gdzie znajdują się prawdziwe stadionowe perełki. W ten sposób zaraził mnie swoją pasją. Wspólnie po dziś dzień śledzimy najważniejsze wydarzenia sportowe z kraju i ze świata. Udało nam się połączyć naszą pasję do podróżowania ze sportem. Dziś, jesteśmy szalonymi turystami i miłośnikami emocjonujących spotkań, rozgrywanych na murawach!

 

Fani Liverpoolu rezerwują prywatne odrzutowce do Madrytu

Ostatnio natrafiłam na gorącą wiadomość. Była ona związana z jednym z najpiękniejszych klejnotów. Tak, do mojej kolekcji niedawno dołączył również piękny i malowniczy Madryt. Teraz jednak, miało miejsce inne wydarzenie. Okazało się, że fani Liverpoolu decydują się na …. rezerwowanie prywatnych odrzutowców do samego Madrytu! Zastanawiacie się pewnie jaki jest tego powód? Tylko jedna odpowiedź brzmi w pełni racjonalnie i może mieć prawo bytu. Do Madrytu przyciąga ich… pasja!

Fani Liverpoolu planują pobyt w Madrycie na czas finałów Ligi Mistrzów. Jak zdążyłam sprawdzić, prywatne firmy z odrzutowcami, po wygranych meczu z Barceloną, mogą cieszyć się niesłabnącą popularnością.

Madryt oprócz tego, że każdemu fanowi piłki nożnej kojarzy się właśnie z jego ukochaną dyscypliną, to z turystycznego punktu widzenia miejsce godne uwagi. Prawdziwy klejnot, trwale zapisze się w mojej pamięci. Jestem przekonana, że jeszcze niejednokrotnie się tam pojawię. Mam marzenie, aby Madryt pokazać swoim dzieciom. Dlatego tylko czekam, aż nasza rodzina się powiększy, aby zacząć planować kolejną doskonałą podróż.

Madryt – doskonała atmosfera i wspaniała tradycja

W Madrycie podoba mi się dosłownie wszystko! Tam nie brakuje atrakcji, dobrego jedzenia i wspaniałej tradycji. Atmosfera jest doskonała i sprzyja prawdziwemu oddaniu się swojej pasji bez względu na to, czy jest nią finalnie podróżowanie, czy też piłka nożna.

Wiele osób, obecnie obudziło się w ręką w nocniku. Linie lotnicze codziennie odnotowują znaczący wzrost liczby wykonywanych do nich telefonów, czy przesyłanych próśb. Fani piłkarskich emocji za wszelką cenę zamierzają spędzić finał Ligi Mistrzów w Madrycie. Ja osobiście, jako miłośniczka tego miejsca zupełnie się im nie dziwię.

Mapa Madrytu online

Ostatnio zmieniany środa, 19 czerwiec 2019 16:57
Cookies policy
Skontaktuj się