środa, 19 czerwiec 2019 16:25

Ogłoszenie nowej trasy lotniczej w Dublinie! Ryanair stawia na rozwój!

Nowa trasa lotnicza w Dublinie Nowa trasa lotnicza w Dublinie

Jesteśmy świadkami powstawania nowej trasy między Dublinem a Tuluzą. Samoloty mają startować już od tej zimy. Jak ogłosiła linia lotnicza podróże między Dublinem a Tuluzą mają odbywać się czterokrotnie w trakcie każdego tygodnia.

Ryanair 2019 w ramach swojego zimowego harmonogramu ustalił, że z pewnością odbywać będą się te satysfakcjonujące podróże. Trasa ta będzie kontynuowana aż do końca kwietnia 2020 roku. Jak donosi linia lotnicza trasa między Dublinem, a Tuluzą to najnowszy strumień nowych klas i oferty.

14 nowych tras Ryanaira w Dublinie

Możemy spodziewać się aż 14 nowych usług w ofercie linii lotniczej jeszcze w 2019 roku. Dublin oferować będzie już od lata tego roku 14 nowych tras między innymi do Kijowa. Jak wynika z przeprowadzonych badań blisko 9,5 milionów pasażerów miało okazję podróżować tymi liniami lotniczymi w ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku. Stanowi to wynik blisko o 7 punktów procentowych większy w porównaniu z okresem pierwszych czterech miesięcy 2018 roku. Obecnie lotnisko może poszczycić się lotami do nawet 200 miejsc docelowych w trakcie każdego tygodnia.

Większy ruch terminalowy w Cork

Co więcej ruchy terminalowe rosną na lotnisku w Cork i wyniosły o blisko 11% więcej w samym kwietniu z kolei ruchy w Shannon spadły i odnotowały spadek o blisko 11 punktów procentowych. Na szczęście z odsieczą przyszła zapowiedź amerykańskich służb celnych i ochrony granicy już od pierwszego czerwca wprowadzają oni bowiem nową usługę poza godzinami. Co ciekawe w ramach uczczenia nowej trasy w Tuluzie linia lotnicza oferuje nawet 20000 miejsc na podróż w czerwcu 2019 roku. Jest to edycja limitowana i wszystko zależy od dostępności oferta. Pozostawała dostępna do rezerwacji aż od północy do niedzieli 26 maja na stronie linii lotniczych. Teraz dopiero można podróżować z rozmachem !

Osobiście miałam okazję podróżować liniami i jestem bardzo zadowolona zwiedziłam Dublin i nie mogę wyjść z zachwytu po dziś dzień. Wiem, że z pewnością jeszcze niejednokrotnie wrócę do tego miejsca, bo jest ono warte uwagi każdego podróżnika z krwi i kości.

Lotnisko w Dublinie - mapa

Ostatnio zmieniany środa, 19 czerwiec 2019 16:55
Cookies policy
Skontaktuj się