Zobacz moje podróżnicze klejnoty

Największy gracz w Polsce oficjalnie otworzył tunel aerodynamiczny przy gdańskim lotnisku . To już druga podobna atrakcja w Trójmieście. Dzięki temu każdy może poczuć sie jak spadochroniarz, ale nie musi wyskakiwać z samolotu lecącego 4 km nad ziemią, a unosi się 1 m nad siatką w towarzystwie doświadczonego instruktora. A po wieeeelu godzinach treningu może nawet wykonywać skomplikowane akrobacje, jak Maja Kuczyńska - polska multimedalistka światowych imprez w Indoor Skydivingu, która uświetniła otwarcie Flyspot Gdańsk.

W Gdańsku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla najmłodszych czytelników - warsztaty z bohaterką popularnych dziecięcych książek, Kicią Kocią. Spotkanie, które poprowadzi doświadczona edukatorka Monika Skikiewicz, znana jako Bajanka, zaplanowano na niedzielę, 16 czerwca 2024 roku.

środa, 12 czerwiec 2024 15:07

Pies pogryzł dziewięciolatkę w Gdańsku

Ww Gdańsku pies pogryzł dziewięcioletnią dziewczynkę. Właścicielka psa początkowo uciekła z miejsca zdarzenia, ale po publikacji nagrania i jej rysopisu sama zgłosiła się na komisariat policji.

sobota, 08 czerwiec 2024 15:30

Kryzys kadrowy na lotnisku w Gdańsku

Na lotnisku w Gdańsku pasażerowie muszą mierzyć się z wielogodzinnymi opóźnieniami. Przyczyną problemów jest niedobór kontrolerów lotów, co bezpośrednio wpływa na ograniczoną liczbę operacji lotniczych.

piątek, 07 czerwiec 2024 14:50

Rozbudowa Terminala T3 w Gdańsku

Baltic Hub, czołowy operator portowy w Polsce, realizuje ambitny projekt nowego terminala kontenerowego T3. Celem inwestycji, mającej zakończyć się do końca 2025 roku, jest przekształcenie Gdańska w jedno z najważniejszych centrów przeładunkowych kontenerów w Europie.

W ostatnich dniach doszło do dramatycznego incydentu w gminie Dębnica Kaszubska, gdzie 26-letni mieszkaniec został zatrzymany przez policję pod zarzutem kradzieży butli z gazem propan-butan oraz taczki z posesji. To kolejny przykład przestępstwa kradzieży z włamaniem, który może skutkować poważnymi konsekwencjami dla sprawcy.

W Gdańsku, przy ulicy Słowackiego, doszło do dramatycznego wydarzenia, gdy opuszczony budynek restauracji "Srebrny Młyn" stanął w płomieniach. Ogień, który pojawił się na dachu trzypiętrowego budynku, został zauważony około godziny 18:00, co natychmiast skłoniło strażaków do podjęcia intensywnej akcji gaśniczej.

poniedziałek, 03 czerwiec 2024 17:24

Pożar BMW i kolizja na węźle Szadółki

Na węźle Szadółki doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych. Najpierw spłonął samochód osobowy marki BMW, a chwilę później w tym samym miejscu doszło do kolizji dwóch innych samochodów.

Mieszkańcy Gdańska zgłaszają problemy z brakiem odpowiedniej infrastruktury przystankowej przy ulicy Stężyckiej. Pomimo dostępności transportu publicznego, brakuje wiat, które chroniłyby pasażerów przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Nocna próba ucieczki przed policją zakończyła się tragicznie dla dwóch nastolatków w Gdańsku. Kierujący Audi A4 16-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. On i jego 17-letni pasażer zginęli.

Strona 1 z 10
Cookies policy
Skontaktuj się