środa, 17 kwiecień 2024 12:12

Śmierć mężczyzny w Gdańsku, policja prosi o pomoc

Tajemnicza śmierć w Gdańsku Tajemnicza śmierć w Gdańsku fot: pixabay

Gdańscy policjanci apelują do społeczeństwa o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego ciało znaleziono w lutym na ulicy Brzegi. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że denat nie był osobą bezdomną i jego śmierć nie była wynikiem przestępstwa.

 

Czego się dowiesz

  • Kto znaleziony został na ulicy Brzegi w Gdańsku?
  • Jakie okoliczności śmierci wykluczyli śledczy?
  • Jakie ubrania miał na sobie mężczyzna w dniu śmierci?
  • Jak można kontaktować się z policją w celu pomocy w identyfikacji?
  • Jakie znaczenie ma współpraca społeczności lokalnej w tej sprawie?

Odkrycie ciała na Brzegach

Na ulicy Brzegi w Gdańsku 22 lutego znaleziono ciało mężczyzny. Śledczy wykluczyli działanie osób trzecich jako przyczynę śmierci. Nie stwierdzono też, aby zmarły był osobą bezdomną. Policja, w celu identyfikacji, opublikowała na swojej stronie internetowej rekonstrukcję twarzy oraz zdjęcia ubrań, które mężczyzna miał na sobie w dniu śmierci – granatowy sweter, jeansy, kurtkę jesienną i piaskowe buty trekkingowe.

Apel do społeczności

W związku z brakiem informacji o tożsamości zmarłego, policja zwraca się z prośbą o pomoc do wszystkich, którzy mogą go rozpoznać lub dostarczyć jakiekolwiek informacje przydatne w śledztwie. Kontaktować można się telefonicznie pod numer 47 741 67 22 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ważność współpracy z mieszkańcami

Rozwiązanie tej tajemnicy jest ważne nie tylko dla śledztwa, ale także dla rodziny zmarłego, która być może nie zdaje sobie sprawy z jego losu. Zaangażowanie społeczności lokalnej może okazać się kluczowe w ustaleniu tożsamości denata oraz okoliczności jego śmierci, co z kolei może przynieść odpowiedzi na wiele nurtujących pytań związanych z tym smutnym wydarzeniem.

Ostatnio zmieniany środa, 17 kwiecień 2024 16:47
Cookies policy
Skontaktuj się