wtorek, 14 czerwiec 2022 10:17

Iveco – model Eurocargo

Iveco – model Eurocargo Iveco – model Eurocargo pixabay

W otaczającym środowisku transportowym marką, która wywołuje pozytywne odczucia jest marka Iveco.

Model Eurocargo jest wyjątkowym modelem tej włoskiej firmy, który najbardziej odpowiada przewoźnikom miejskim. Potrzebują oni kompromisu pomiędzy pakownością, zwrotnością, szybkością i ekonomicznością. W końcu nie bez przyczyny jest tak lubiany przez lokalnych przewoźników i firmy kurierskie. Co Iveco – model Eurocargo jest w stanie zaoferować?

Iveco – model Eurocargo; specyfikacja pojazdu

Przede wszystkim Iveco ostatnimi czasy zaczęło stawiać bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Wraz z upływem lat ilość wypadków na drogach stale utrzymywana jest na wysokim poziomie. Dlatego Iveco – model Eurocargo jest wyposażony w najwyższej jakości systemy bezpieczeństwa, które zapewniają dogodne warunki kierowcy. Systemy ostrzegania przed opuszczaniem pasa, ochrona ładunku, nowoczesne systemy hamowania czy też tempomat adaptacyjny to tylko kilka z wielu systemów usprawniających jazdę.

Kolejnym atutem samochodu Iveco – model Eurocargo jest jak zawsze niezawodne spalanie. Iveco wie jak paliwo zdrożało na przestrzeni lat – dlatego przedsiębiorcy prowadzący firmy transportowe muszą wydawać coraz więcej pieniędzy na utrzymanie firmy. Dlatego każdy 1% redukcji spalania jest na wagę złota. Samochód Iveco – model Eurocargo osiągnął aż 8% redukcji spalania paliwa zaoszczędzając przedsiębiorcom sporą ilość pieniędzy.

Pakowność to kolejny atut. Aby zaoszczędzić jak najwięcej warto byłoby, aby samochód był pakowny. Iveco – model Eurocargo potrafi zmieścić sporą ilość materiałów wioząc ją na swoich barkach w bardzo szybki sposób. Współpraca zawodności z mocnym silnikiem jest bardzo owocna.

Podsumowanie

Samochód Iveco – model Eurocargo jest samochodem kompletnym. Oznacza to, że z powodzeniem będzie nadawał się na rozmaite wyjazdy, w których zda egzamin szóstkowo. Kierowcy jednogłośnie stwierdzają, że prowadzenie samochodu Iveco – model Eurocargo jest bardzo przyjemne i komfortowe.

Cookies policy
Skontaktuj się