poniedziałek, 08 kwiecień 2024 12:46

Kobieta w złości skopała samochód w Gdańsku

Młoda kobieta skopała samochód Młoda kobieta skopała samochód fot: pixabay

O co tak naprawdę poszło mężczyźnie i kobiecie o imieniu Monika, którzy zatargowali się na parkingu przy ul. Obrońców Wybrzeża? To pozostaje tajemnicą, ponieważ oboje zniknęli z miejsca zdarzenia, pozostawiając za sobą jedynie zniszczony samochód, na którym młoda kobieta wyładowała swoją złość. Nocna awantura była na tyle głośna, że na miejsce wezwano policję.

 

Libacja na Skwerku w Gdańsku?

Mogłoby to przypominać sceny znane z "libacji na skwerku" w Gdańsku, gdyż zdarzenie miało miejsce w podobnym miejscu. Jednakże, dzięki zainteresowaniu jednego z mieszkańców Przymorza, który zarejestrował całe wydarzenie, mamy pełną dokumentację tej żywiołowej awantury. Mimo słyszalnego wołania mężczyzny "Monika, wybacz mi!", kobieta skierowała swoją złość na samochód, uderzając i kopiąc w niego.

Sprzeczka na parking pod lupą policji

Sprawa ta może rozwiązać się w sferze prawniczej, ale na razie pozostaje nierozstrzygnięta. Policja będzie musiała otrzymać zgłoszenie od poszkodowanego w celu zajęcia się uszkodzeniem mienia. Co do relacji między panią Moniką a jej przyjacielem - to już zagadka, którą muszą rozwiązać sami zainteresowani. Jednakże, ta nocna sprzeczka stanowi przypomnienie, że niekiedy najbardziej nieoczekiwane miejsca mogą stać się areną dla dramatycznych wydarzeń.

źródło: trojmiasto.pl

Cookies policy
Skontaktuj się