wtorek, 09 kwiecień 2024 16:23

Policja z Gdańska zatrzymała mężczyznę, który okradał sklepy

Zatrudniał się do okradania sklepów Zatrudniał się do okradania sklepów fot: pixabay

Policja w Gdańsku zakończyła intensywne poszukiwania 25-letniego mieszkańca Gdańska, podejrzanego o kradzież samochodu marki BMW o wartości prawie 130 tys. zł. Dzięki współpracy między komisariatami oraz pomocy prawnych udało się ustalić tożsamość sprawcy. Funkcjonariusze zatrzymali go podczas próby pozbycia się dowodów przestępstwa, a teren był wcześniej zabezpieczony przez policję.

 Zatrudniał się w sklepach i je okradał

Okazało się, że 25-latek nie tylko kradł samochody, ale także zatrudniał się w placówkach sieci sklepów, aby je okradać. Oprócz kradzieży mienia, mężczyzna odpowie również za inne przestępstwa popełnione na terenie miast takich jak Warszawa, Kraków, Szczecin i Wojkowice. Łącznie postawiono mu 13 zarzutów, a wobec recydywy grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

Zatrzymanie 25-latka to istotny krok w walce z przestępczością. Sprawa ta przypomina o konieczności stałego nadzoru i działania służb policyjnych, aby zapewnić bezpieczeństwo społeczności. Dzięki skutecznemu działaniu policji, sprawca odpowiedzialny za szereg przestępstw zostanie teraz postawiony przed sądem.

 źródło: naszemiasto.pl
Ostatnio zmieniany wtorek, 09 kwiecień 2024 17:05
Cookies policy
Skontaktuj się