sobota, 13 kwiecień 2024 08:44

Zaginęła 14-letnia Julia Kryczkowska – policja i rodzina proszą o Twoją pomoc!

Poszukiwania 14-letniej Julii Kryczkowskiej Poszukiwania 14-letniej Julii Kryczkowskiej fot: pixabay

Policjanci z komisariatu przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku prowadzą poszukiwania 14-letniej Julii Kryczkowskiej. Dziewczyna 7 kwietnia 2024 roku, bez zgody opiekunów, opuściła placówkę opiekuńczo-wychowawczą i do tej pory nie powróciła do domu.

 

Czego się dowiesz

  • Kto jest poszukiwany przez policję z Gdańska?
  • Jakie są cechy szczególne Julii Kryczkowskiej?
  • Jakie działania podejmuje policja w związku z zaginięciem Julii Kryczkowskiej?
  • Dlaczego sytuacja zaginięcia Julii Kryczkowskiej jest uznawana za pilną?
  • Jak można przyczynić się do odnalezienia Julii Kryczkowskiej?

Rysopis i wezwanie do świadków

Julia Kryczkowska ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, posiada ciemnoblond włosy długości do ramion. Policja prosi wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczyny lub widzieli ją po dniu zaginięcia, o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Apel o pomoc

Sytuacja jest szczególnie pilna, biorąc pod uwagę młody wiek zaginionej i fakt, że jest to kolejne jej samowolne oddalenie się z placówki. Policja i opiekunowie Julii apelują do społeczeństwa o czujność i współpracę w celu szybkiego odnalezienia dziewczyny i zapewnienia jej bezpieczeństwa.

Policja nadal intensywnie pracuje nad sprawą zaginięcia Julii Kryczkowskiej i prosi o jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu 14-latki. Bezpieczeństwo Julii jest priorytetem, a każda informacja jest cenna.

źródło: dziennikbaltycki.pl

Cookies policy
Skontaktuj się