piątek, 24 maj 2024 13:22

Zaginął 13-letni Antoni Głowacki z Gdańska

Zaginął 13-letni Antoni Głowacki z Gdańska Zaginął 13-letni Antoni Głowacki z Gdańska fot: pixabay

Policja w Gdańsku prowadzi intensywne poszukiwania 13-letniego Antoniego Głowackiego, który zaginął 23 maja 2024 roku. Chłopiec ostatni raz widziany był o godzinie 08:00, gdy wychodził z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z opiekunami.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy i gdzie zaginął Antoni Głowacki?
  • Jak wygląda Antoni Głowacki?
  • Kto prowadzi poszukiwania zaginionego chłopca?
  • Jakie informacje należy przekazać policji w przypadku posiadania wiedzy o miejscu pobytu Antoniego?

Szczegóły zaginięcia

Policjanci z komisariatu przy ul. Kartuskiej otrzymali zgłoszenie o zaginięciu Antoniego Głowackiego w nocy z 23 na 24 maja. 13-latek wyszedł z placówki opiekuńczo-wychowawczej i od tego momentu jego miejsce pobytu jest nieznane. Służby apelują o pomoc w odnalezieniu chłopca.

Opis zaginionego

Podinsp. Magdalena Ciska z gdańskiej komendy miejskiej podaje szczegółowy opis wyglądu zaginionego. Antoni ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy i odstające uszy. Na dłoni ma tatuaż w kształcie krzyżyka. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe oraz czarne buty sportowe. Miał ze sobą czarny plecak.

Apel o pomoc

Policja prosi osoby, które widziały Antoniego Głowackiego lub posiadają informacje na temat jego miejsca pobytu, o pilny kontakt z Komisariatem Policji VIII w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245b pod numerem telefonu 47 741 68 22 lub pod numerem alarmowym 112. Każda informacja może być kluczowa dla odnalezienia chłopca.

Zaginięcie 13-letniego Antoniego Głowackiego z Gdańska wywołało mobilizację służb i apel do społeczeństwa o pomoc. Każda osoba, która może posiadać informacje na temat jego miejsca pobytu, proszona jest o niezwłoczny kontakt z policją.

źródło: Dziennik Bałtycki

Cookies policy
Skontaktuj się