poniedziałek, 06 maj 2024 16:43

Tragiczne zderzenie na obwodnicy Trójmiasta

Tragiczne zderzenie na obwodnicy Trójmiasta Tragiczne zderzenie na obwodnicy Trójmiasta fot: pixabay

Do tragicznego zderzenia doszło dziś na obwodnicy Trójmiasta, niedaleko zjazdu Matarnia w Gdańsku, w stronę Gdyni. Akcja służb ratunkowych w pełnym toku. Jedna osoba została poddana reanimacji.

Czego się dowiesz:

  • Jakie zdarzenie miało miejsce na obwodnicy Trójmiasta?
  • Jakie działania podejmowane są przez służby ratunkowe w wyniku tego zdarzenia?
  • Jakie są skutki tego tragicznego wypadku dla ruchu na obwodnicy Trójmiasta?
  • Kto poinformował o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką?
  • Jakie działania podejmuje policja w związku z tym zdarzeniem?

Reanimacja na miejscu

Po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką, konieczna była reanimacja jednego z kierowców. Dzięki szybkiej interwencji służb udało się przywrócić funkcje życiowe poszkodowanego, który został przetransportowany do szpitala. Mimo udanej akcji ratunkowej, utrudnienia w ruchu na obwodnicy Trójmiasta wciąż występują.

"To było straszne zdarzenie, naprawdę przerażające." - Świadek zdarzenia.

Interwencja złużb i utrudnienia w ruchu

Jak donosi "Dziennik Bałtycki", zgłoszenie o zdarzeniu dotarło do Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku o godzinie 15:07. Na miejsce skierowano dwie jednostki straży pożarnej, policję oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo relatywnie niewielkiej siły zderzenia, reanimacja była niezbędna dla jednego z kierowców, który stracił przytomność.

"Dzięki szybkiej akcji służb udało się uratować życie poszkodowanego kierowcy." - Rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

Utrudnienia w ruchu

Zderzenie spowodowało poważne utrudnienia w ruchu na obu nitkach obwodnicy Trójmiasta. W kierunku Gdyni przejazd został całkowicie zablokowany. Policja podjęła już działania w celu wyjaśnienia przyczyn tego tragicznego wypadku.

źródło: Dziennik Bałtycki

Cookies policy
Skontaktuj się