sobota, 04 maj 2024 07:22

Śmierć 42-latka po zderzeniu z słupem w Tokarach

Śmierć 42-latka w Tokarach Śmierć 42-latka w Tokarach fot: pixabay

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Tokarach w powiecie kartuskim, gdzie 42-letni mężczyzna zginął w wypadku samochodowym. Do wypadku doszło w piątek, 3 maja, na drodze powiatowej między Tokarami a Czeczewem.

Czego się dowiesz:

  • Gdzie i kiedy doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 42-letni mężczyzna?
  • Jakie były bezpośrednie przyczyny wypadku w Tokarach?
  • Jakie działania podejmuje policja w związku ze śledztwem dotyczącym wypadku?
  • Jakie zalecenia przekazała policja kierowcom w związku z majówką?
    Jakie są główne apelacje policji w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa na drogach?

Przebieg zdarzenia

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło po godzinie 17:00. Asp. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego KPP w Kartuzach, poinformowała, że 42-letni kierowca, mieszkaniec powiatu kartuskiego, jechał seatem w kierunku Tokar. Z nieznanych przyczyn mężczyzna zjechał na pobocze i uderzył w przydrożny słup energetyczny. „Niestety na skutek zderzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Pojazdem podróżował sam,” dodaje rzeczniczka.

Śledztwo w toku

Policja oraz prokuratura prowadzą szczegółowe śledztwo w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia. Jak podkreśla asp. Jędrzejczak, w trakcie majówki, kiedy ruch na drogach jest zwiększony, ważne jest, aby kierowcy zachowywali szczególną ostrożność. „Szczególną uwagę zwracajmy na prędkość, która musi być dostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych. Bądźmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg,” apeluje oficer prasowy.

Podsumowanie i apel o ostrożność

Tragedia w Tokarach przypomina o potrzebie przestrzegania zasad bezpieczeństwa na drogach. Policja apeluje do wszystkich kierowców o ostrożność i rozwagę podczas podróży, zwłaszcza w okresie zwiększonego ruchu.

źródło: Dziennik Bałtycki

Ostatnio zmieniany sobota, 04 maj 2024 09:15
Cookies policy
Skontaktuj się