poniedziałek, 03 czerwiec 2024 17:24

Pożar BMW i kolizja na węźle Szadółki

Pożar BMW i kolizja na węźle Szadółki Pożar BMW i kolizja na węźle Szadółki Zdjęcie redakcyjne

Na węźle Szadółki doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych. Najpierw spłonął samochód osobowy marki BMW, a chwilę później w tym samym miejscu doszło do kolizji dwóch innych samochodów.

Czego się dowiesz:

  • Jakie zdarzenia miały miejsce na węźle Szadółki?
  • Jakie były skutki pożaru samochodu BMW?
  • Co spowodowało kolizję dwóch samochodów po zakończeniu akcji gaśniczej?
  • Jakie działania podjęły służby ratunkowe na miejscu zdarzenia?
  • Czy ktoś ucierpiał w wyniku tych zdarzeń?

Pożar BMW na obwodnicy Trójmiasta

Tuż po godzinie 6 rano do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego marki BMW. Płonące auto znajdowało się na obwodnicy Trójmiasta w okolicach zjazdu z Szadółek w kierunku Łodzi. Strażacy szybko przybyli na miejsce i ugasili ogień. Na szczęście, w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

Kolizja po akcji gaśniczej

Niedługo po zakończeniu akcji gaśniczej, w obrębie miejsca prowadzonych działań doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. "Po zderzeniu samochody zablokowały jezdnię. Na skutek zdarzenia nikt nie został poszkodowany" — poinformował PAP dyżurny GDDKiA. Pomimo tego, ruch w okolicy został znacząco utrudniony.

Działania służb

Służby ratunkowe sprawnie ugasiły pożar BMW, a następnie zajęły się usuwaniem skutków kolizji. Policja kierowała ruchem, aby zminimalizować utrudnienia dla innych kierowców. Zdarzenia te przypominają o konieczności zachowania szczególnej ostrożności w rejonie wypadków i miejsc prowadzonych działań ratowniczych.

Pożar samochodu oraz kolizja na węźle Szadółki spowodowały znaczące utrudnienia w ruchu na obwodnicy Trójmiasta. Na szczęście nikt nie ucierpiał w żadnym z tych zdarzeń, a służby szybko podjęły działania mające na celu przywrócenie normalnego ruchu.

źródło: Puls Gdańska

Cookies policy
Skontaktuj się