środa, 10 lipiec 2024 16:00

Mężczyzna zrobił selfie przed komisariatem w Gdańsku

Mężczyzna zatrzymany przed komisariatem w Gdańsku Mężczyzna zatrzymany przed komisariatem w Gdańsku Zdjęcie redakcyjne

W środę rano przed gdańskim komisariatem doszło do nietypowej sytuacji. Policjanci zwrócili uwagę na 41-letniego mężczyznę, który robił sobie zdjęcie telefonem komórkowym. Po krótkiej rozmowie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.

Czego się dowiesz:

  • Gdzie i kiedy doszło do zatrzymania 41-letniego mężczyzny?
  • Dlaczego mężczyzna zrobił sobie zdjęcie przed komisariatem?
  • Jakie były przyczyny poszukiwania mężczyzny przez policję?
  • Co mężczyzna przyznał podczas rozmowy z funkcjonariuszami?
  • Jakie kroki podjęła policja po zatrzymaniu mężczyzny?

Nietypowe zachowanie przed komendą

W środę około godziny 8:00, przed komisariatem w Gdańsku, policjanci zauważyli mężczyznę z torbą w ręku, który robił sobie zdjęcie telefonem komórkowym. Funkcjonariusze postanowili z nim porozmawiać. Podczas rozmowy 41-latek przyznał, że zrobił "ostatnie selfie", ponieważ zaraz zostanie zatrzymany.

Przyznanie się do winy

Mężczyzna wyznał, że jest poszukiwany do odbycia kary 45 dni pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Miał nawet przy sobie torbę ze spakowanymi rzeczami osobistymi. Dodał, że gdy dowiedział się o poszukiwaniach, postanowił sam się zgłosić.

Zatrzymanie i dalsze kroki

Policjanci sprawdzili dane mężczyzny w policyjnych bazach i potwierdzili jego słowa. Mieszkaniec Gdańska został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Teraz, zgodnie z dyspozycją sądu, trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dni.

 źródło: Polsat News

Cookies policy
Skontaktuj się