środa, 27 marzec 2024 08:11

Poszukiwania 14-latki z Gdańska

Zaginęła 14-latka z Gdańska Zaginęła 14-latka z Gdańska fot: pixabay

Gdańscy policjanci z komisariatu przy ul. Kartuskiej intensywnie poszukują 14-letniej Jessiki Kazimirow-Tłuścik, która wyszła z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Gdańsku i nie powróciła. Zniknięcie nastolatki miało miejsce 25 marca 2024 roku, a od tego czasu nie nawiązano z nią kontaktu.

 

Opis zaginionej

Jessika Kazimirow-Tłuścik ma około 168 cm wzrostu, jasnobrązowe włosy sięgające ramion oraz brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną zimową kurtkę, czarne dresowe spodnie oraz różowe sportowe buty. Miała również przy sobie dużą zieloną torbę na ramię. Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu zaginionej nastolatki.

 Apel o wsparcie społeczności

 
Zaginięcie Jessiki jest powodem do niepokoju dla jej rodziny oraz całej społeczności. Każda informacja może okazać się istotna dla odnalezienia dziewczyny. Dlatego też policja zachęca wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Jessiki, do niezwłocznego kontaktu z lokalnymi organami ścigania. Wspólnymi siłami możemy przyczynić się do bezpiecznego odnalezienia zaginionej nastolatki.
 
źródło: dziennikbaltycki.pl
 
Ostatnio zmieniany czwartek, 28 marzec 2024 16:21
Cookies policy
Skontaktuj się