środa, 12 czerwiec 2024 15:07

Pies pogryzł dziewięciolatkę w Gdańsku

Pies pogryzł dziewięciolatkę w Gdańsku Pies pogryzł dziewięciolatkę w Gdańsku Zdjęcie redakcyjne

Ww Gdańsku pies pogryzł dziewięcioletnią dziewczynkę. Właścicielka psa początkowo uciekła z miejsca zdarzenia, ale po publikacji nagrania i jej rysopisu sama zgłosiła się na komisariat policji.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy i gdzie doszło do incydentu z udziałem psa?
  • Jakie obrażenia odniosła dziewięcioletnia dziewczynka?
  • Jakie działania podjęła policja po zdarzeniu?
  • Jakie środki podjęto w celu ustalenia tożsamości właścicielki psa?
  • Co zrobiła właścicielka psa po publikacji nagrania?

Zdarzenie przy ulicy Niepołomickiej

Do incydentu doszło około godziny 17:40 przy ulicy Niepołomickiej 23c w Gdańsku. Dziewięcioletnia dziewczynka została zaatakowana przez psa i trafiła do szpitala z ranami twarzy. Policjanci rozpoczęli śledztwo w sprawie nieumyślnego uszkodzenia ciała dziecka.

Publikacja nagrania i poszukiwania

Policja zabezpieczyła zapisy z kamer monitoringu, na których widać poszukiwaną kobietę. W celu ustalenia jej tożsamości, funkcjonariusze opublikowali nagranie i zaapelowali do społeczeństwa o pomoc. Dzięki zaangażowaniu obywateli, właścicielka psa została zidentyfikowana.

Zgłoszenie się na komisariat

„Dziś po godzinie 17:00 do komisariatu przy ul. Platynowej stawiła się 28-latka z Gdańska, poszukiwana przez policjantów do sprawy nieumyślnego uszkodzenia ciała 9-latki. Funkcjonariusze wykonują z kobietą dalsze czynności procesowe. Dziękujemy za udostępnianie postu i za wszystkie przekazane informacje w tej sprawie” - podała gdańska policja. Poszukiwania zostały zakończone, a właścicielka psa odpowie za swoje czyny

„Dziś po godzinie 17:00 do komisariatu przy ul. Platynowej stawiła się 28-latka z Gdańska, poszukiwana przez policjantów do sprawy nieumyślnego uszkodzenia ciała 9-latki. Funkcjonariusze wykonują z kobietą dalsze czynności procesowe. Dziękujemy za udostępnianie postu i za wszystkie przekazane informacje w tej sprawie” - gdańska policja

źródło: tvn24.pl

Cookies policy
Skontaktuj się