poniedziałek, 15 maj 2023 11:36

5 powodów, dla których kierowcy wybierają usługi pomocy drogowej

pomoc drogowa 24h Gorzów Wielkopolski pomoc drogowa 24h Gorzów Wielkopolski mat.prasowe

Jesteś w podróży służbowej lub w drodze na wakacje, jedziesz do pracy albo na zakupy, a auto odmawia posłuszeństwa? W takim przypadku pomoc drogowa to pełna obsługa zdarzenia drogowego, czyli wsparcie kierowcy w uporaniu się ze skutkami usterki, awarii bądź wypadku.

W zależności od stanu pojazdu i potrzeb jego właściciela opcje mogą być różne: doraźna naprawa albo transport do warsztatu i samochód zastępczy. Bez względu na okoliczności zdarzenia usługi pomocy drogowej pozwalają jak najszybciej ponownie wyruszyć w trasę. Sprawdź, za co kierowcy cenią pomoc drogową.

Całodobowe wsparcie przez 365 dni w roku

Usługi pomocy drogowej to wsparcie, na które możesz liczyć przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Pracownik pojawi się na miejscu zdarzenia tak szybko, jak jest to możliwe: w dni robocze, ale także w weekendy i w święta. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że usterka czy kolizja będą końcem podróży – wsparcie uzyskasz zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz.

Pełna obsługa zdarzeń drogowych dla każdego kierowcy

Stałeś się uczestnikiem wypadku? Usterka sprawia, że dalsza jazda jest niemożliwa? Niezależnie od tego, czy problemy z samochodem dotyczą twojego prywatnego pojazdu czy auta służbowego pomoc drogowa 24h Gorzów Wielkopolski gwarantuje pełną obsługę zdarzeń drogowych. Mogą to być usterki i awarie, ale też stłuczki czy wypadki – wezwany na miejsce zdarzenia pracownik firmy ustali stan pojazdu i zaproponuje możliwe rozwiązanie. Wystarczy jeden telefon, żeby sprawnie uporać się ze skutkami zdarzenia.

Naprawy na miejscu zdarzenia

Pomoc drogowa ma na celu kompleksową obsługę zdarzeń drogowych, jednak jej priorytetem są doraźne naprawy. W taki sposób wizyta w warsztacie nie jest konieczna, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.

Naprawa na miejscu zdarzenia to opcja dostępna, gdy problemy z samochodem wynikają z usterki, która nie wymaga szczegółowej diagnostyki w warsztacie. Jeśli czynności nie przynoszą rezultatu, pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski zapewnia transport lawetą.

Pomoc drogowa to także inne usługi

Usługi oferowane przez pomoc drogową obejmują wszystkie czynności zmierzające do przywrócenia pełnej sprawności samochodu. W zależności od okoliczności zdarzenia może to być doraźna naprawa czy laweta, ale też pozornie błahe czynności, dzięki którym auto będzie w stanie wyruszyć w drogę. Pomoc drogowa Gorzów wesprze cię, gdy zabraknie paliwa, trzeba wymienić koło, urwie się tablica rejestracyjna lub rozładuje akumulator.

Laweta zapewnia bezpieczny transport pojazdów

Auto uszkodzone na skutek wypadku lub brak możliwości rozruchu silnika oznacza, że samochód nie może samodzielnie poruszać się po drogach. W takiej sytuacji zgodny z przepisami transport z miejsca zdarzenia zapewnia holowanie Gorzów.

Jednak laweta obsługuje nie tylko samochody powypadkowe i uszkodzone. Usługi lawetą pozwalają przetransportować również pojazdy zabytkowe, które są zbyt wolne, aby pojawić się na drodze czy auta bez ważnego przeglądu technicznego. To zarówno różnego rodzaju samochody osobowe i dostawcze, jak i pojazdy o mniej standardowych gabarytach, na przykład motocykle, wózki widłowe czy kampery.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 maj 2023 17:31
Cookies policy
Skontaktuj się